Meistarklase
VGVIA
VGVIA

 

Brāļu Bartānu basketbola meistarklasē Valmieras un apkārtējo reģionu jaunajiem basketbolistiem ir iespēja strādāt pie savas individuālās meistarības profesionālu treneru vadībā. Vasara ir īstais brīdis, lai attīstītu savas basketbola iemaņas un uzņemtu zināšanas ko gatavi dot Latvijas izlases basketbolisti Dāvis un Dairis Bertāni kā arī profesionāli treneri un lektori, kuri dod vērtīgas norādes, lai jaunais basketbolists sekmīgi spertu soļus tuvāk lielajam basketbolam.
Ar Valmierā dzimušajiem un Rūjienā augušajiem brāļiem Bertāniem izveidojusies lieliska sadarbība, 2019. gada vasarā aizvadot pirmo Brāļu Bertānu basketbola meistarklasi. Jauniešiem ir iespēja smelties iedvesmu no NBA un Eirolīgā sevi pierādījušajiem Latvijas basketbolistiem. Pamatīgs darbs un neatlaidība ir pamatakmeņi, lai nopelnītu savu vietu profesionālajā sportā. Tādēļ “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” sadarbībā ar brāļiem Bertāniem dod iespēju nākamo paaudžu basketbolistiem pilnveidoties basketbola meistarklasē.

2020. gada vasarā meistarklese norisinās no 8. – 12. jūlijam. Meistarklases dalībnieku pulkā ir zēni un meitenes vecumā no 12 līdz 17 gadiem, Jaunos basketbolistus iedvesmo viens no spilgtākajiem Eiropas basketbola snaiperiem Dairis Bertāns, kurš aizvadītajā sezonā pārstāvēja Maskavas “Himki”. Vieslektora lomā uzstājas ilggadējais Latvijas izlases kapteinis Jānis Blūms, bet par spēlētāju sadarbību ar tiesnešiem lekciju novada Latvijas labākais tiesnešu aroda pārstāvis Oļegs Latiševs.

“Brāļu Bertānu basketbola meistarklasi” organizē basketbola klubs “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” sadarbībā ar Valmieras pašvaldību, Valmieras Bērnu sporta skolu un Baltic Sports Agency. Pasākumu atbalsta Ballzy, Vichy, BTA un Gardu Muti.

 

VGVIA