25 maijs 2023
Atvērta pieteikšanās "BRĀĻU BERTĀNU MEISTARKLASEI 2023"

Vasara jau ir teju klāt un Valmiera rūpējas par to, lai jaunajiem basketbolistiem būtu iespēja vasarā savā talantu attīstīt vēl vairāk. Šī būs jau ceturtā reize, kad Valmierā norisināsies "BRĀĻU BERTĀNU MEISTARKLASE", kuru rīko Latvijas vadošie basketbolisti Dāvis un Dairis Bertāni, kā arī Bertānu Valmieras basketbola skola (BVBS). Tā norisināsies no 3. līdz 7. jūlijam.

Šī gada meistarklasei var pieteikties zēni un meitenes, kuru dzimšanas gads ir laika posmā no 2007. līdz 2010. gadam (ieskaitot). Tā nav vien parasta basketbola nometne - tajā būs iespēja gan attīstīt savu meistarību, gan ieklausīties šī amata lietpratējos. Vārdos neaprakstāma un ļoti vērtīga pieredze katram basketbolistam ir garantēta. Ne velti šogad vairākas Valmieras jauniešu komandas izcīnīja Latvijas Jaunatnes basketbola līgas godalgas un pat čempionu titulus.

Būs arī viestreneri Ainars Bagatskis, Roberts Štelmahers un Raimonds Feldmanis, bet uz vienu dienu kā lektors pievienosies Latvijas nacionālās vīriešu izlases galvenais treneris Luka Banki. Palīdzēt steigs arī Latvijas augstākās basketbola divīzijas kluba "Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola" galvenais treneris Oskars Virsis un viņa asistents Kaspars Vecvagars.

"BRĀĻU BERTĀNU MEISTARKLASE 2023" piedāvā pieteikties interesentiem no visas Latvijas. Dalības maksa ir 200 eiro, bet ar iekļautu palikšanu - 250 eiro. Meistarklase tiek organizēta sadarbībā ar Bertānu Valmieras Basketbola skolu, Valmieras pilsētas pašvaldību, Baltic Sports Agency, Sportland un Spalding.

Vairāk par nometni un pieteikšanās procesu var uzzināt BVBS sociālo tīklu kontos - Instagram, Facebook un arī mājaslapā.